Stock up on
All your back to school essentials
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Sour Cream & Onion Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Buffalo Ranch Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Salt & Vinegar Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, BBQ Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, The Original,
148 g, $2.22/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips Honey Mustard Flavour
156 g, $2.11/100g

$24.29
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Variety Pack Sports Drink
24x591.0 ml, $0.17/100ml

$24.29
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Variety Pack Sports Drink
24x591.0 ml, $0.17/100ml

$24.29
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Zero Variety Flavour
24x591.0 ml, $0.17/100ml
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Sour Cream & Onion Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Buffalo Ranch Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Salt & Vinegar Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, BBQ Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, The Original,
148 g, $2.22/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips Honey Mustard Flavour
156 g, $2.11/100g

$24.29
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Variety Pack Sports Drink
24x591.0 ml, $0.17/100ml

$24.29
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Variety Pack Sports Drink
24x591.0 ml, $0.17/100ml

$24.29
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Zero Variety Flavour
24x591.0 ml, $0.17/100ml












































