
Refreshments
That cozy gathering you’re planning? We’ve got the sips sorted. And there’s no mixing or mulling required.

Everything you need to celebrate in style.


Yep, we’ve taken the fuss out of dessert, so you can just enjoy the good stuff (the decorating and devouring).

No drama, all delicious. That’s the type of tasty, no-prep sweets we’re serving up this holiday.

Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $19.99, formerly:
Limit 4, after limit $24.99
President's Choice
875 g, $2.86/100g

sale: $19.99, formerly:
Limit 4, after limit $24.99
President's Choice
930 g, $2.69/100g

sale: $19.99, formerly:
Limit 4, after limit $24.99
President's Choice
930 g, $2.69/100g
sale: $22.86, formerly:
Limit 1, after limit $28.99
McCafe
30 ea, $0.97/1ea
Out of Stock

sale: $19.99, formerly:
Limit 4, after limit $24.99
President's Choice
930 g, $2.69/100g

sale: $19.99, formerly:
Limit 4, after limit $24.99
President's Choice
875 g, $2.86/100g