No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$10.49
Trio
467 g, $2.25/100g
$10.28
No Name
30 ea, $0.34/1ea
$2.89
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
2 l, $0.14/100ml
$5.00
1 ea, $5.00/1ea
$1.29
170 g, $0.76/100g
$5.99
454 g, $1.32/100g
Canada Dry
$6.24
Eco fees apply
Beatrice
4 l, $0.16/100ml
$6.84
4 l, $0.17/100ml
$15.99
24x355.0 ml, $0.19/100ml
$19.00
Rooster
8 kg, $0.24/100g
$19.49
Philadelphia
1.5 kg, $1.30/100g
$7.49
2 kg, $0.37/100g
$19.99
Plus tax
Frito-lay
1176 g, $1.70/100g
$4.00
Weston
900 g, $0.44/100g
$1.79
Windsor
1 kg, $0.18/100g
$60.99
Burnbrae Farms
180 ea, $0.34/1ea
$4.13
225 g, $1.84/100g
about $66.60
$15.41/1kg $6.99/1lb
$1.19
284 ml, $0.42/100ml
$11.00
5 l, $0.22/100ml
$9.99
Lee Kum Kee
2.27 kg, $0.44/100g
$2.00
300 g, $0.67/100g
$11.79
Heinz
2.84 l, $0.42/100ml
$1.69
Kraft
200 g, $0.85/100g
$4.29
900 g, $0.48/100g
$4.84
2 l, $0.24/100ml
$0.99
100 ea, $0.01/1ea
$21.99
President's Choice
30 ea, $0.73/1ea
$13.99
Gallo
1 l, $1.40/100ml
$2.19
398 ml, $0.55/100ml
$1.00
1 ea, $1.00/1ea
sale: $2.99, formerly: $5.50
SAVE $2.51
1 ea, $2.99/1ea
$39.00
Sunspun
6x2.04 kg, $0.32/100g
$4.50
Farmer's Market
3 ea, $1.50/1ea
$4.49
50 ea, $4.49/1ea
$1.49
$3.29
Pepsi
2 l, $0.16/100ml
PC Optimum Offer
$1.25
Sapporo
100 g, $1.25/100g
1 ea, $4.50/1ea
sale: 5 FOR $5.00
, formerly: $1.49
400 g, $0.37/100g
$5.29
250 g, $2.12/100g
Fuze
24x341.0 ml, $0.17/100ml
about $1.16
$5.51/1kg $2.50/1lb