Crackers & Condiments
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.78, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.22/100g

sale: $2.78, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Christie
WHEAT THINS Multigrain Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.22/100g

sale: $2.78, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Christie
Wheat Thins Vegetable Thins Crackers
180 g, $2.22/100g

sale: $2.78, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Christie
WHEAT THINS Original Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.22/100g

sale: $2.78, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Christie
RITZ Low Sodium Crackers, classic cracker is great for pairing, Eat on its own or topped
180 g, $2.22/100g

sale: $2.78, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Christie
Wheat Thins Vegetable Thins 40% Less Fat Crackers
180 g, $2.22/100g
Low Stock
sale: $2.78, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Christie
RITZ Real Cheddar Cheese Crackers, bite-size, crispy cheesy snack crackers
180 g, $2.22/100g
sale: $2.78, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Christie
RITZ Cheese Nibs Cheddar Crackers
180 g, $2.22/100g
Out of Stock
sale: $2.78, formerly:
Limit 4, after limit $3.49
Triscuit
TRISCUIT Thin Crisps Zesty Jalepeno Crackers
200 g, $1.75/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.33/100g

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml































































































