Litter
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $19.88, formerly:
Limit 2, after limit $24.99
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter with Glade Clear Springs Multi-Cat
5.44 kg
Low Stock
sale: $19.88, formerly:
Limit 2, after limit $24.99
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter 24/7 Performance Multi-Cat
5.44 kg, $0.46/100g
Low Stock
sale: $19.88, formerly:
Limit 2, after limit $24.99
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter 4-in-1 Strength Multi-Cat
5.44 kg, $0.46/100g
$7.99
Plus tax
No Name
Unscented Long-Lasting Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.11/100g
Out of Stock
Low Stock
$7.99
Plus tax
No Name
Scented Dual Action Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.11/100g
Out of Stock
$29.99
Plus tax
Tidy Cats
Tidy Cats LightWeight Cat Litter with Glade Clear Springs Multi-Cat
7710 g, $0.39/100g
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g
Low Stock












































































