Filters
Results for BAGEL BITES, 198 G
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the Month
Cedar Valley
Pita Chips Everything Bagel
180 g, $2.22/100g
$2.00 Member Price
, formerly: $3.29$3.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Christie
Bits & Bites Cheddar Snack and Cracker Mix
145 g, $2.07/100g
$2.00 Member Price
, formerly: $3.29$3.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Christie
Crispers Bits & Bites Original Flavour Snack and Cracker Mix
145 g, $2.07/100g



































