No items are available.
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g
sale: $6.00, formerly: $9.00
SAVE $3.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g















































