No items are available.
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml















































