Serveware
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$26.99
Plus tax
President's Choice
President's Choice Acacia and Marble Serving Board, 10 in
1 ea, $26.99/1ea
Low Stock
$29.99
Plus tax
President's Choice
President's Choice Acacia and Marble Paddle Board, 17 in
1 ea, $29.99/1ea
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml
sale: $6.00, formerly: $9.00
SAVE $3.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml































































































