Disposable Tableware & Napkins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.99 MIN 3
, formerly: $8.49
Plus tax
Prepared in Canada
Royal Chinet
Luncheon Plate
40 ea, $0.21/1ea

sale: $13.97 MIN 10
, formerly: $18.99
Plus tax
Prepared in Canada
Royal Chinet
Luncheon Plates
125 ea, $0.15/1ea

sale: $3.99 MIN 2
, formerly: $7.49
Plus tax
Prepared in Canada
Royal Chinet
Dessert Plate
40 ea, $0.19/1ea
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml































































































