Filters
Results for BAGEL BITES, 198 G
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the Month
Cedar Valley
Pita Chips Everything Bagel
180 g, $2.22/100g
$2.00 Member Price
, formerly: $3.29$3.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Christie
Bits & Bites Cheddar Snack and Cracker Mix
145 g, $2.07/100g
$2.00 Member Price
, formerly: $3.29$3.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Christie
Crispers Bits & Bites Original Flavour Snack and Cracker Mix
145 g, $2.07/100g

sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
Pillsbury
Pizza Pops 3 Cheese Flavour, 4 ct
380 g, $1.05/100g
$2.00 Member Price
, formerly: $3.29$3.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Christie
Crispers Bits & Bites Barbecue Flavour Snack & Cracker Mix
145 g, $2.07/100g


































