Aisle
Brand
Buenas
Lee Kum Kee
Lucky Me!
Mandarin
Wing's
Wong Wing
Deals
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Peanut Free Facility
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$1.99
227 g, $0.88/100g
Low Stock
$3.79
360 g, $1.05/100g
$3.69
360 g, $1.03/100g
Out of Stock
$0.79
60 g, $1.32/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.99
908 g, $0.55/100g
$10.99
2.27 kg, $0.48/100g
sale: $8.97 MIN 2
, formerly: $9.97
1.13 kg, $0.88/100g
sale: $12.47 MIN 2
, formerly: $22.99
860 g, $2.67/100g
sale: $9.47 MIN 2
, formerly: $18.99
1.13 kg, $1.68/100g
$9.99
2.27 kg, $0.44/100g