Disposable Diapers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 3, 78 Count
78 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 4, 64 Count
64 ea, $0.53/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 5, 56 Count
56 ea, $0.61/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 6, 48 Count
48 ea, $0.71/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 7, 44 Count
44 ea, $0.77/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Swaddlers 360°, Size 6, 44 Count
44 ea, $0.77/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$41.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size Newborn (up to 10 lbs), 144 Ct
144 ea, $0.29/1ea
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































