Training Pants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$31.99
Plus tax
Pampers
Boys Bedwetting Nighttime Underwear, Size S/M (38-70 lbs), 44 Count
44 ea, $0.73/1ea
Low Stock
$32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Large (68-95 lbs), 34 Ct
34 ea, $0.97/1ea
Low Stock
$32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $28.78, formerly:
Limit 2, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 66 Count
66 ea, $0.50/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $28.78, formerly:
Limit 2, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 56 Count
56 ea, $0.59/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $28.78, formerly:
Limit 2, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 5T-6T (46-60 lbs), 48 Count
48 ea, $0.69/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $44.94, formerly:
Limit 2, after limit $56.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 5, 132 Count
132 ea, $0.43/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Swaddlers 360°, Size 7, 40 Count
40 ea, $0.85/1ea
Low Stock
Low Stock
Out of Stock
Low Stock
$32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $28.78, formerly:
Limit 2, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 74 Count
74 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $28.78, formerly:
Limit 2, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 66 Count
66 ea, $0.50/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $28.78, formerly:
Limit 2, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 56 Count
56 ea, $0.59/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Active Baby Diaper Size 8 38 Count
38 ea, $0.89/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size 3, 78 Count
78 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $44.94, formerly:
Limit 2, after limit $56.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size 5, 148 Count
148 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S1, 96 Count
96 ea, $0.35/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S2, 84 Count
84 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $28.98, formerly:
Limit 2, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S7, 44 Count
44 ea, $0.77/1ea
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer






























































































