Powdered Drink Mixes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $4.29
Plus tax
Crystal Light
Singles, Strawberry Orange Banana
27 g, $15.89/100g

sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $4.29
Plus tax
Crystal Light
Singles, Raspberry Ice
24 g, $17.87/100g
Low Stock
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $4.29
Plus tax
Crystal Light
Singles, Tangerine Grapefruit
40 g, $10.73/100g

sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $4.29
Plus tax
Crystal Light
Pitcher Packs, Lemonade
56.6 g, $7.58/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml































































































