Bottles
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Ginger Ale
2 l, $0.08/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cranberry Ginger Ale
2 l, $0.08/100ml
Out of Stock
Out of Stock

$3.29
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
Zero Sugar Soda
2 l, $0.16/100ml
PC Optimum Offer

$2.89
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Diet Cola Caffeine Free Bottle
2 l, $0.14/100ml

$3.29
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.16/100ml
PC Optimum Offer

$3.29
Plus tax, eco fees apply
Mug
Root Beer No Caffeine
2 l, $0.16/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

$3.29
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Soft Drink
2 l, $0.16/100ml
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Tonic Water
2 l, $0.08/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Tonic Water
2 l, $0.08/100ml

$3.29
Plus tax, eco fees apply
Crush
Cream Soda Soft Drink
2 l, $0.16/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.99, formerly: $8.79
SAVE $0.80
Plus tax, eco fees apply
A&W
Root Beer
4x341.0 ml, $0.59/100ml

$2.99
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Cranberry Ginger Ale, Zero Sugar
500 ml, $0.60/100ml
Out of Stock

$7.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Black Cherry Ginger Ale
4x355.0 ml, $0.55/100ml

$7.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Peach Mango Ginger Ale
4x355.0 ml, $0.55/100ml

$2.99
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Sparkling Beverage Haunted Apple Beetlejuice Beetlejuice
500 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml






















































































