Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$8.49
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
CIAO! Lime Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.43/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Ginger Lime
8x330.0 ml, $0.34/100ml
Low Stock

$4.49
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Strawberry Mist Naturally Fruit-Flavoured Water Beverage
6x500.0 ml, $0.15/100ml
$8.49
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
CIAO! Cherry Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.43/100ml

$4.49
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lemon Mist Naturally Fruit-Flavoured Water Beverage
6x500.0 ml, $0.15/100ml
$6.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Pompelmo Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.35/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Passion Fruit
8x330.0 ml, $0.34/100ml

$3.79
Plus tax, eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater essential Bottle
591 ml, $0.64/100ml

sale: 2 FOR $13.00
, formerly: $7.29
Plus tax, eco fees apply
AHA
Seltzer Blueberry Pomegranate Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.17/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Grapefruit
8x330.0 ml, $0.34/100ml
Out of Stock
$3.79
Plus tax, eco fees apply
Glaceau
Zero Sugar Rehydrate Pineapple Passionfruit Nutrient Enhanced Flavored Water Beverage
591 ml, $0.64/100ml

sale: 2 FOR $13.00
, formerly: $7.29
Plus tax, eco fees apply
AHA
Seltzer Orange + Grapefruit Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.17/100ml
$3.79
Plus tax, eco fees apply
Glaceau
Elevate Blue Raspberry Limeade Nutrient Enhanced Flavored Water Beverage
591 ml, $0.64/100ml
$6.99
Plus tax, eco fees apply
Lacroix Beverage
Sparkling Water Beverage Naturally Limoncello Essenced
8x355.0 ml, $0.25/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Coconut
8x330.0 ml, $0.34/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lychee
8x330.0 ml, $0.34/100ml

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
M'AQUA Mojito Cocktail Flavoured Sparkling Water
6x355.0 ml, $0.32/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Raspberry with Rose
8x330.0 ml, $0.34/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
MAISON PERRIER Chic Pina Colada, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.90/100ml
$9.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Original Carbonated Natural Spring Water (Case)
6x1.0 l, $0.17/100ml
Low Stock

$7.79
Plus tax, eco fees apply
Ocean Spray
Sparkling Cranberry Beverage
6x340.0 ml, $0.38/100ml

$7.79
Plus tax, eco fees apply
Ocean Spray
Sparkling Beverage Cranberry
6x340.0 ml, $0.38/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Sparkling Carbonated Mineral Water
6x500.0 ml, $0.30/100ml
Low Stock

$2.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Carbonated Spring Water
2 l, $0.11/100ml

$2.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Carbonated Spring Water Lemon-Lime Flavour
2 l, $0.11/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage, Forever Lemon
6x500.0 ml, $0.30/100ml
$1.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Blood Orange Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.18/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Sparkling Carbonated Mineral Water
8x330.0 ml, $0.34/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Perrier
MAISON PERRIER Chic Mojito, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.90/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml































































































