Sparkling Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$1.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Blood Orange Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.18/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Sparkling Carbonated Mineral Water
8x330.0 ml, $0.34/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Perrier
MAISON PERRIER Chic Mojito, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.90/100ml
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Perrier
MAISON PERRIER Chic Peach Spritzer, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.90/100ml
$9.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lemon Carbonated Natural Spring Water (Case)
6x1.0 l, $0.17/100ml
Low Stock

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
M'AQUA Tequila Sunrise Cocktail Flavoured Sparkling Water
6x355.0 ml, $0.32/100ml
Low Stock
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Ginger Lime
6x0.5 l, $0.30/100ml
Low Stock

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
M'AQUA Mule Cocktail Flavoured Sparkling Water
6x355.0 ml, $0.32/100ml
Low Stock
$9.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
6x1.0 l, $0.17/100ml
Out of Stock
$9.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Forever Lime, Sparkling Water Beverage, Natural Lime Flavour, No Calories, No Sweeteners, No Sodium, Sourced & Bottled In France
6x1.0 l, $0.17/100ml
Out of Stock
$5.75
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
Calamansi Citrus and Strawberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml
Low Stock
$5.75
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
Blue Menu Blueberry Pomegranate Sparkling Water
355 ml, $0.13/100ml
Low Stock
$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
M'AQUA™ Rum & Cola Flavoured Sparkling Water
6x355.0 ml, $0.32/100ml
$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
M'AQUA™ Gin & Tonic Flavoured Sparkling Water
6x355.0 ml, $0.32/100ml
Out of Stock
$8.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Pineapple
6x500.0 ml, $0.30/100ml
Low Stock
sale: 2 FOR $4.00
, formerly: $2.29
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Passion Fruit
1 l, $0.23/100ml
$5.75
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
Pink Grapefruit Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml
Low Stock
$5.75
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
Lime Sparkling Water, 12-Pack
12x355.0 ml, $0.13/100ml
Low Stock
$5.75
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
Sparkling Water, Pineapple Coconut
12x355.0 ml, $0.13/100ml
Out of Stock
$5.75
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
Peach Mango Sparkling Water 12 Pack
12x355.0 ml, $0.13/100ml
$5.75
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
Mandarin Orange Sparkling Water With Natural Flavour (Case)
12x355.0 ml, $0.13/100ml
Low Stock








































































