Sausages
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Mild Italian Pork Sausage
500 g, $0.90/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Bratwurst Pork Sausage
500 g, $0.90/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Hot Italian Pork Sausage
500 g, $0.90/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Mild Italian Ground Pork Sausage Meat
375 g, $1.20/100g
Out of Stock
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Brown Sugar Honey Breakfast Sausage
375 g, $1.20/100g
Out of Stock
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Honey Garlic Bratwurst Sausage
500 g, $0.90/100g
Out of Stock
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Hot Italian Ground Pork Sausage Meat
375 g, $1.20/100g
Low Stock
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Harvest
Mild Breakfast Round Sausage
250 g, $1.80/100g
Out of Stock

sale: $16.50, formerly: $17.00
SAVE $0.50
Butcher's Choice
Mild Italian Pork Sausages
1.45 kg, $1.14/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.12/100g

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.33/100g

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Bottle
2 l, $0.14/100ml































































































