Kids Cereals
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.49
Prepared in Canada
Kelloggs
Froot Loops Cereal Family Size
480 g, $1.56/100g
sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.49
Kelloggs
Frosted Flakes Cereal Family Size
545 g, $1.37/100g

sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.49
Prepared in Canada
Kelloggs
Corn Pops Cereal, Family Size
515 g, $1.45/100g
sale: 2 FOR $9.00
, formerly: $4.99
General Mills
Count Chocula Whole Grain Monster Marsmallows Cereal
295 g, $1.69/100g
Out of Stock
sale: 2 FOR $9.00
, formerly: $4.99
General Mills
Cereal Vanilla Flavoured Sweetened Corn Puffs With Marshmallows
264 g, $1.89/100g
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

















































































