Pudding, Jelly & Fruit Cups
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Strawberry No Sugar Added Refrigerated Ready-To-Eat Gel Snack Cups
4x89.0 g, $1.26/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Strawberry Cheesecake Flavour Refrigerated Cheesecake Snacks
4x99.0 g, $1.13/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Chocolate No Sugar Added Ready-To-Eat Refrigerated Pudding Snacks
4x106.0 g, $1.06/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Oreo Ready-To-Eat Refrigerated Pudding Snacks
4x113.0 g, $0.99/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml































































































