Baby & Child Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$15.99
Plus tax
Allegra
24 Hour Allergy Medication, Non Drowsy, Fexofenadine HCl; 120mg
15 ea, $1.07/1ea
Low Stock
sale: $16.34, formerly:
Limit 2, after limit $18.49
Plus tax
Tylenol
Extra Strength Liquid Gels - 500mg Acetaminophen
75 ea, $0.25/1ea
Low Stock
$17.49
Plus tax
Allegra
Hives 12 Hour Allergy Medication, Non Drowsy, Fexofenadine HCl, 60mg
40 ea, $0.44/1ea
Low Stock
$51.99
Plus tax
Allegra
24 Hour Allergy Medication, Non Drowsy, Fexofenadine HCl; 120mg
80 ea, $0.65/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $4.50, formerly:
Limit 2, after limit $6.49
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.12/100g

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.77, formerly:
Limit 2, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g































































































