Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$15.99
Plus tax
Allegra
24 Hour Allergy Medication, Non Drowsy, Fexofenadine HCl; 120mg
15 ea, $1.07/1ea
Low Stock
Low Stock
$51.99
Plus tax
Allegra
24 Hour Allergy Medication, Non Drowsy, Fexofenadine HCl; 120mg
80 ea, $0.65/1ea
Low Stock
Low Stock
Out of Stock
Low Stock
$17.49
Plus tax
Allegra
Hives 12 Hour Allergy Medication, Non Drowsy, Fexofenadine HCl, 60mg
40 ea, $0.44/1ea
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml































































































