Diapers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $28.78, formerly:
Limit 2, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 74 Count
74 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $28.78, formerly:
Limit 2, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 66 Count
66 ea, $0.50/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $28.78, formerly:
Limit 2, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 56 Count
56 ea, $0.59/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$41.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size Newborn (up to 10 lbs), 144 Ct
144 ea, $0.29/1ea
Low Stock
$15.99
Plus tax
Huggies
Little Swimmers Disposable Swim Diapers, Size 3 (16-26 lbs), 20 Ct
20 ea, $0.80/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml































































































