Non-Alcoholic Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$10.00
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.23/100ml

$10.00
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Red Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.23/100ml
$13.49
Plus tax, eco fees apply
Corona
Cero Alcohol-Free Beer with Natural Flavour and Vitamin D
6x330.0 ml, $0.68/100ml
sale: $19.99, formerly:
Limit 4, after limit $22.99
Plus tax, eco fees apply
Corona
Cero Alcohol-Free Beer with Natural Flavour and Vitamin D
12x355.0 ml, $0.54/100ml
$13.49
Plus tax, eco fees apply
Heineken
Alcohol Free Beer Bottles with Natural Flavours
6x330.0 ml, $0.68/100ml
$13.49
Plus tax, eco fees apply
Heineken
Alcohol Free Beer with Natural Flavours
6x330.0 ml, $0.68/100ml
Low Stock
$8.29
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cabernet Sauvignon Dealcoholized Wine
750 ml, $1.11/100ml
$8.29
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Sauvignon Blanc Dealcoholized Wine
750 ml, $1.11/100ml
$8.29
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Chardonnay Dealcoholized Wine
750 ml, $1.11/100ml
Low Stock

$14.99
Plus tax, eco fees apply
Busch
Dealcoholized Beer With Natural Flavour De-Alc Lager
12x355.0 ml, $0.35/100ml
Low Stock
$8.29
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Merlot Dealcoholized Wine
750 ml, $1.11/100ml
Low Stock

$17.99
Plus tax, eco fees apply
Coors
Edge Non-Alcoholic Beer with Natural Flavours Double Brewed
12x355.0 ml, $0.42/100ml

$7.29
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
IPA Low-Alcohol Beer (Less Than 0.5% Alc./Vol.)
4x355.0 ml, $0.51/100ml
$15.49
Plus tax, eco fees apply
Sapporo
Premium Alcohol Free Beer With Natural Flavours
6x355.0 ml, $0.73/100ml

$10.49
Plus tax, eco fees apply
Coors
Edge Non-Alcoholic Beer with Natural Flavours Double Brewed
6x355.0 ml, $0.49/100ml
$25.99
Plus tax, eco fees apply
Corona
Cero Alcohol-Free Beer With Natural Flavour And Vitamin D
12x330.0 ml, $0.66/100ml
Out of Stock

$11.99
Plus tax, eco fees apply
Ole
Grapefruit Mocktail Paloma
4x355.0 ml, $0.84/100ml
$12.99
Plus tax, eco fees apply
Athletic Brewing Company
Non-Alcoholic Beer Free Wave Hazy Ipa
6x355.0 ml, $0.61/100ml
sale: $6.49, formerly: $11.99
SAVE $5.50
Eco fees apply
Fever Tree
Non-Alcoholic Mixer Margarita Classic Mix
750 ml, $0.87/100ml
Low Stock
$22.99
Plus tax, eco fees apply
Michelob
0.0% alc./vol., Non-Alcoholic Beer
12x355.0 ml, $0.54/100ml
Low Stock

$8.99
Plus tax, eco fees apply
Sober Carpenter
Non-Alcoholic Craft Beer Ipa
4x355.0 ml, $0.63/100ml
sale: $6.49, formerly: $11.99
SAVE $5.50
Eco fees apply
Fever Tree
Non-Alcoholic Mixer Mojito Classic Mix
750 ml, $0.87/100ml
$31.99
Plus tax, eco fees apply
Heineken
Alcohol Free Beer With Natural Flavours
12x330.0 ml, $0.81/100ml
Low Stock

$7.29
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Dark Ale Low Alcohol Beer (Less Than 0.5% Alc./Vol.)
4x355.0 ml, $0.51/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































