Non-Alcoholic Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$4.29
Plus tax, eco fees apply
COLLECTIVE ARTS
Non-Alcoholic Beer Hazy Pale Ale
355 ml, $1.21/100ml
Out of Stock

$4.29
Plus tax, eco fees apply
COLLECTIVE ARTS
Non-Alcoholic Beer Ipa
355 ml, $1.21/100ml

$12.99
Plus tax, eco fees apply
Sleeman
Zero+ Non-Alcoholic Beer With Electrolytes With Coconut Water
6x355.0 ml, $0.61/100ml
$10.99
Plus tax, eco fees apply
Sober Carpenter
Non-Alcoholic Craft Beer Blonde Ale
4x355.0 ml, $0.77/100ml

$30.99
Plus tax, eco fees apply
Partake
Non-Alcoholic Beer Variety Pack
12x355.0 ml, $0.73/100ml

$2.79
Plus tax, eco fees apply
Coors
Edge Non-Alcoholic Beer with Natural Flavours Double Brewed
473 ml, $0.59/100ml

$4.49
Plus tax, eco fees apply
COLLECTIVE ARTS
Non-Alcoholic Beverage Mellow Mojito
355 ml, $1.26/100ml

$4.49
Plus tax, eco fees apply
COLLECTIVE ARTS
Non-Alcoholic Beverage Perpetual Paloma
355 ml, $1.26/100ml

$4.29
Plus tax, eco fees apply
COLLECTIVE ARTS
Non-Alcoholic Beer Emerald Stout
355 ml, $1.21/100ml
sale: $6.49, formerly: $11.99
SAVE $5.50
Eco fees apply
Fever Tree
Non-Alcoholic Mixer Caesar Classic Mix
750 ml, $0.87/100ml
$12.99
Plus tax, eco fees apply
Athletic Brewing Company
Upside Dawn Non-Alcoholic Blonde
6x355.0 ml, $0.61/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

































































