Gravy & Sauce Mixes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Brown Gravy Mix
25 g, $5.96/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Turkey Gravy Mix
25 g, $5.96/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Gravy Mix Brown Less Salt
25 g, $5.96/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Chicken Gravy Mix
25 g, $5.96/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Poutine Gravy Mix
42 g, $3.55/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Chili Seasoning Mix
35 g, $4.26/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Shepherd's Pie Seasoning Mix
47 g, $3.17/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Gravy Mix
25 g, $5.96/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Beef Stew Seasoning Mix
43 g, $3.47/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Gravy Mix for Chicken, 30% Less Salt
25 g, $5.96/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Sloppy Joe Seasoning
37 g, $4.03/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Au Jus Dipping Sauce Mix
21 g, $7.10/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Cheese Sauce Mix
35 g, $4.26/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Seasoning Mix
35 g, $4.26/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Yorkshire Pudding Mix
45 g, $3.31/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Mushroom Gravy Mix
21 g, $7.10/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Chili Seasoning Mix 25% Less Salt Gluten Free
35 g, $4.26/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Spaghetti, Gluten-Free Sauce Mix
43 g, $3.47/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































