Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Brown Gravy Mix
25 g, $5.96/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Rancher's Choice Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Turkey Gravy Mix
25 g, $5.96/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Creamy Caesar Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Gravy Mix Brown Less Salt
25 g, $5.96/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Greek With Feta And Oregano Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Chicken Gravy Mix
25 g, $5.96/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Coleslaw Dressing
425 ml, $0.94/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml































































































