Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Chocolate Chip, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy BarsWhite Chocolate Macadamia Nut, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy BarsCrunchy Peanut Butter, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g

$5.49
Plus tax
Kind
Healthy Grains™ Peanut Butter Dark Chocolate Bar
35 g, $15.69/100g
Low Stock
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Chocolate Brownie, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g
Out of Stock
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars, Cookies & Creme, Granola Bar, High in Protein (Pack of 5)
5x68.0 g, $2.94/100g
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Chocolate Almond Fudge, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g
$33.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Low Sugar Protein Bars, Peanut Butter Chocolate Flavour
12x56.0 g, $5.06/100g
Low Stock
$33.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Low Sugar Protein Bars, Almond Salted Caramel Flavour
12x56.0 g, $5.06/100g
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer































































































