Snack & Granola Bars
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Bars, Apple Cinnamon, 8 Bars
295 g, $1.35/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Dipped and Chewy Caramel Granola Bars
5x172.0 g, $0.41/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Fudge and Chocolate Chip Granola Bars
5x172.0 g, $0.41/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml































































































