Bar Soaps
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Moisturizing for Gentle Soft Skin Care Original
637 g, $2.04/100g
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar, Fragrance Free, Hypoallergenic Sensitive Skin
637 g, $2.04/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap for Nourished, Radiant Skin, Shea Butter
637 g, $2.04/100g
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Skin Care Beauty Bar For Softer Skin Cucumber and Green Tea
637 g, $2.04/100g
Low Stock
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Refreshing Extra Fresh Bar Soap 3-N-1 Hand & Body + Face + Shave
637 g, $2.04/100g
Low Stock
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap Relaxing Lavender Oil & Chamomile
637 g, $2.04/100g
Low Stock
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Hydrating Clean Comfort Bar Soap 3-N-1 Hand & Body + Face + Shave Bar Soap
637 g, $2.04/100g
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Glacial Water & Avocado Oil Hydrating
636 g, $2.04/100g
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Bar Soap Replenishing Dragon Fruit & Coconut Cream,
636 g, $2.04/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml
Low Stock

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.12/100g

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































