Bar Soaps
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Gentle Exfoliating for softer and smoother skin
637 g, $2.04/100g
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Hand & Body & Face & Exfoliation Bar Soap with 1/4 moisturizing cream
637 g, $2.04/100g
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Bars Anti-Stress Blue Chamomile & Oat Milk
636 g, $2.04/100g
Low Stock
Low Stock
$18.99
Plus tax
Olay
Ultra Moisture Body Wash with Coconut Oil, Vitamin B3 and Hyaluronic Blend
1035 ml, $1.83/100ml
Out of Stock
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Limited Edition FIFA Beauty Bar Soap Amberwood & Sage Oil
6x106.0 g, $2.04/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml



























































































