Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap for Nourished, Radiant Skin, Shea Butter
637 g, $2.04/100g
Low Stock
sale: $8.86, formerly:
Limit 2, after limit $12.99
Plus tax
Dove
Skin Care Beauty Bar For Softer Skin Cucumber and Green Tea
637 g, $2.04/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $6.29
Plus tax
Irish Spring
Aloe Mist Moisturizing Body Wash for Men
591 ml, $1.06/100ml
Low Stock
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.99
Plus tax
Softsoap
Creamy Moisture Body Wash
591 ml, $1.01/100ml

$12.49
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.35/100ml
Low Stock
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.99
Plus tax
Softsoap
Hawaiian Luau Moisturizing Body Wash
591 ml, $1.01/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.99
Plus tax
Softsoap
Body Wash, Coconut Oil & Calming Lavender
591 ml, $1.01/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $4.50, formerly:
Limit 2, after limit $6.49
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.12/100g

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.77, formerly:
Limit 2, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g































































































