Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Dove
Anti‑Dandruff 2‑in‑1 with Zinc & Menthol
355 ml, $1.97/100ml
sale: $3.98, formerly:
Limit 2, after limit $4.29
Plus tax
Garnier
Fructis Grow Strong Fortifying Conditioner for Healthier, Shinier Hair
354 ml, $1.21/100ml
Low Stock
Low Stock

$12.99
Plus tax
Marc Anthony
Strictly Curls Curl Defining Styling Lotion
245 ml, $5.30/100ml
Low Stock
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Dove
Thick + Strong 2‑in‑1 for Weak Hair
355 ml, $1.97/100ml
Out of Stock
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Dove
Active & Fresh 3‑in‑1 with Citrus
355 ml, $1.97/100ml
Low Stock
sale: $3.98, formerly:
Limit 2, after limit $4.29
Plus tax
Garnier
Fructis Grow Strong Thickening Conditioner for Fine Hair, with Vitamin C
334 ml, $1.28/100ml
sale: $8.97, formerly:
Limit 2, after limit $12.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Hair Expertise Hyaluron Plump Shampoo, with Hyaluronic Acid
591 ml, $2.11/100ml
Low Stock
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Dove
Aqua Impact Shampoo for Hydration
355 ml, $1.97/100ml
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.77, formerly:
Limit 2, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $4.50, formerly:
Limit 2, after limit $6.49
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.15/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































