Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$15.99
Plus tax
Dove
Derma Scalp Shampoo for Resilience & Flake Control, Dandruff Relief
473 ml, $3.38/100ml
Low Stock
$15.49
Plus tax
Shea Moisture
Anti-Dandruff Shampoo For Removing Buildup Apple Cider
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock

$7.29
Plus tax
Jamieson
Cold Fighter Chewable, Convenience/Trial Size
10 ea, $0.73/1ea
Low Stock
sale: $14.42, formerly:
Limit 2, after limit $16.99
Plus tax
Shea Moisture
Scalp Repair & Hydrate Anti-Dandruff Serum Deeply Hydrates
59 ml, $28.80/100ml
sale: $14.42, formerly:
Limit 2, after limit $16.99
Plus tax
Shea Moisture
Instant Scalp Refresh Anti-Dandruff Spray Hydrates Dry Hair
118 ml, $14.40/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.77, formerly:
Limit 2, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $4.50, formerly:
Limit 2, after limit $6.49
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.15/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































