Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$3.49
Plus tax, eco fees apply
Poppi
Strawberry Lemon CARBONATED SOFT DRINKS (CSD)
355 ml, $0.98/100ml
Out of Stock
$3.49
Plus tax, eco fees apply
Yerba Mate
Yerba Mate Non Sparkling Beverage Enlighten Mint
458 ml, $0.76/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g































































































