Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$6.99
Plus tax, eco fees apply
Lacroix Beverage
Sparkling Water Beverage Naturally Black Razzberry Essenced
8x355.0 ml, $0.25/100ml

$10.99
Plus tax, eco fees apply
Clever Mocktails
Margarita Non-Alcoholic
4x355.0 ml, $0.77/100ml
Low Stock
$3.99
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Pop Lemon lime Sparkling Water
355 ml, $1.12/100ml
Out of Stock
$3.79
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Berry Sparkling Water Sleek
355 ml, $1.07/100ml
Out of Stock
$9.99
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Black Cherry Soda
6x355.0 ml, $0.47/100ml
Out of Stock
$9.99
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Lemon Lime Soda
6x355.0 ml, $0.47/100ml
Out of Stock
$3.79
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Pop Black Cherry Sparkling Water
355 ml, $1.07/100ml
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml































































































