Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$6.99
Plus tax, eco fees apply
Lacroix Beverage
Sparkling Water Beverage Naturally Limoncello Essenced
8x355.0 ml, $0.25/100ml

$10.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in Canada
Clever Mocktails
Raspberry Mojito Non-Alcoholic
4x355.0 ml, $0.77/100ml
$14.99
Eco fees apply
PC Organics
100% Cranberry Juice From Concentrate, Organic
1.36 l, $1.10/100ml
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g































































































