Cans
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Diet Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Ale, 6 Pack Mini-Cans
6x222.0 ml, $0.40/100ml
Out of Stock

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
Zero Sugar Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
A&W
Zero Sugar Root Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Fresca
Grapefruit Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Low Sodium Club Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Coke Zero Sugar Vanilla
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
A&W
Root Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Out of Stock

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Sprite
Lemon Lime Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Cherry Zero Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Sprite
Lemon Lime Soda Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Diet Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
Rainbow Pack
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

$4.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
6x222.0 ml, $0.37/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Caffeine Free Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Cans
6x222.0 ml, $0.40/100ml

$4.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
6x222.0 ml, $0.37/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Eco fees apply
Brisk
Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Zero Sugar Orange Soda Pop Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Diet Cola Caffeine Free Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Cranberry Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $9.00
SAVE $3.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g































































































