Cans
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Club Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Low Sodium & Caffeine-Free Diet Cola
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Orange Can
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

$4.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
6x222.0 ml, $0.37/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Mug
Root Beer No Caffeine
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Cherry Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Lime Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

$4.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
6x222.0 ml, $0.37/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cola
24x355.0 ml, $4.50/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Diet Cherry Soda Pop Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cream Soda Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Pineapple Fridgepack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cranberry Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Spritz-Up Naturally Flavoured Calorie-Free Sugar-Free Lemon-Lime Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Diet Ginger Ale Mini Can
6x222.0 ml, $0.40/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Tonic Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Old-Fashioned Style Root Beer Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Club Soda 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Alphonso Mango Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Jamaican Style Ginger Beer 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Spritz-Up Lemon-Lime Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
Soda
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cream Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $1.90/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Diet Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Cola 6 Pack
222 ml, $0.30/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Diet Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lychee Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml































































































