Cans
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Tonic Water Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Strawberry Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Beer Mini Can
6x222.0 ml, $0.40/100ml
sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Peach and Ginger Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Watermelon Lemon Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Ale Zero Sugar
6x222.0 ml, $0.40/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

























































