Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Caramel Granola Bars
5x172.0 g, $0.41/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Fudge and Chocolate Chip Granola Bars
5x172.0 g, $0.41/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy S'mores Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g

$6.99
Plus tax
Simply Protein
Dipped Bar Birthday Cake 5-Pack Gluten-Free
125 g, $5.59/100g
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml































































































