Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Strawberry No Sugar Added Refrigerated Ready-To-Eat Gel Snack Cups
4x89.0 g, $1.26/100g
sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet & Salty Dark Chocolate & Almond Granola Bar
5x175.0 g, $0.40/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet and Salty Almond Chewy Nut Bars
5x175.0 g, $0.40/100g
Low Stock

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet and Salty Peanut Chewy Nut Bars
5x175.0 g, $0.40/100g
Out of Stock
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
President's Choice
Truffle Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.50
President's Choice
Unsalted Peanuts
700 g, $1.07/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml































































































