Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
New
Club House
Seasoning Mix Marry Me Chicken
32 g, $4.66/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml































































































