Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Zesty Italian Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Catalina Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Thousand Island Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Poutine Gravy Mix
42 g, $3.55/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Chili Seasoning Mix
35 g, $4.26/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Three Cheese Ranch Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Shepherd's Pie Seasoning Mix
47 g, $3.17/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Balsamic Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml
Out of Stock

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Bacon Caesar Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Golden Italian Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
French Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g































































































