Cereal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Bars, Apple Cinnamon, 8 Bars
295 g, $1.35/100g
Out of Stock
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Homestyle Rice Krispies Squares Original
198 g, $2.02/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Rice Krispies Bars Original
176 g, $2.27/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































