Cereal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Pop-Tarts Pastries Unfrosted Strawberry Flavour
384 g, $1.04/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.29
Plus tax
PC Blue Menu
Blue Menu Chocolate Chip Chewy Granola Bars
5x130.0 g, $0.51/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Fruit Crisps, Blueberry Flavour, 10 Crisps 2 Per Pouch
125 g, $3.19/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Fruit Crisps, Strawberry Flavour, 10 Crisps 2 Per Pouch
125 g, $3.19/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer






















































