Granola
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Caramel Granola Bars
5x172.0 g, $0.41/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Fudge and Chocolate Chip Granola Bars
5x172.0 g, $0.41/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rich & Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x120.0 g, $0.58/100g
Out of Stock

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy S'mores Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer































































































