Granola
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
Out of Stock

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rich and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x120.0 g, $0.58/100g
Low Stock

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet and Salty Almond Chewy Nut Bars
5x175.0 g, $0.40/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet and Salty Peanut Chewy Nut Bars
5x175.0 g, $0.40/100g
sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet & Salty Dark Chocolate & Almond Granola Bar
5x175.0 g, $0.40/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml























































































