Soft Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$6.49
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Bottles
6x710.0 ml, $0.15/100ml

$6.49
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
6x710.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Diet Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Ale, 6 Pack Mini-Cans
6x222.0 ml, $0.40/100ml
Out of Stock

$6.49
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cola
6x710.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cola
2 l, $0.08/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
Zero Sugar Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Ginger Ale
2 l, $0.08/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
A&W
Zero Sugar Root Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Fresca
Grapefruit Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Cola
2 l, $0.08/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Low Sodium Club Soda
2 l, $0.08/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$6.49
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
6x710.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Low Sodium Club Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Spritz-Up Lemon-Lime Soda
2 l, $0.08/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Pack
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml































































































